| GaBrYeLa18 a întrebat:

as vrea sa stiu cine a fost eliminat seara trecuta la "Burlacita"si ce s-a mai intamplat. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

A fost eliminat stefan si andrei dumitriu(de el mi-a parut rau)
in acest episod a fost adus inapoi stefan pentru a fi eliminat din nou
scafandrul alin i-a facut o surpriza biancai:o plimbare pe salupa iar s-a scufundat si a scos un cufar din apa(care era prea mare) in el se afla un colier semn a prieteniei
bianca i-a facut o surpriza lui adrian:un mic dejun superb la malul marii ea inota goala si il astepta pe acesta cu caviar si sampanie in timp ce acesta alerga (aceasta intalnire a fost matinala in jur de ora 5 intrucat a avut loc la malul marii)
a fost una dintre cele mai romantice intalniri
destinatia a fost constanta in Mamaia hotel Vega
am uitat sa precizez ca a avut loc si o sedinta foto pe un vapor(cel mai luxos din Romania) si pozele vor fi puse pe un calendar care se va vinde in scopuri caritabile
urmatoarea destinatie este ibbiza si au ramas in concurs adrian, scafandrul, andrei jilavul si mutulica(am uitat cum il cheama)

2 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 explică:

Multumesc pentru raspunsuri amandurora si sa stiti ca imi pare extrem de rau ca andrei a fost eliminat deoarece era favoritul meu, dar de stefan care se pare ca a revenit deloc...happy

| deyudeea_3652 a răspuns:

Buna! Ceremonia trandafirului i-a adus aseara in pragul eliminarii pe Andrei Jilavu, Andrei Dumitriu si proaspatul revenit in show, Stefan Adam. Cu inima stransa de emotie, baietii au asteptat verdictul Burlacitei. Aceasta a decis sa ii mai acorde o sansa doar lui Andrei Jilavu.