| Animeking223 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca o sa apara un nou sezon din fairy tail.

Răspuns Câştigător
| xGamerSo a răspuns:

Momentan nu s-a anuntat ca va urma un alt sezon dar conform din manga unde povestea continua as spune ca va fi un sezon nou, in 2018 mai precis as crede ca o sa apara sau sa confirme. Pe 6 mai o sa apara filmul Fairy Tail Movie 2: Dragon Cry

1 răspuns:
| AlexandruG1 a răspuns:

O sa apara film nou curand, manga e pe terminate, poate o sa-i faca adaptare dupa ce se termina manga, dar nu stim nimic sigur