| Alexoutza a întrebat:

Aseara a fost pe PrimaTv un film, gen desene animate(a inceput cam pe la ora 20:30). Nu am apucat sa vad decat putin din el...stie cineva cum se numeste filmul si pe ce site l-as putea viziona? Multumesc mult! FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| andreea97_3289 a răspuns:

Se cheama The Wild si-l poti vedea aici http://www.desenele-noastre.ro/the-wild/

5 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Este azi reluare la ora 15:00 :Minunata Lume Disney: In jungla

| n0matterman a răspuns:

Filmul s-a numit The Wild si este reluare astazi la ora 15:00.

| Tsunade99 a răspuns:

Nu stiu pe ce site ai putea sa-l vezi insa filmul se numea:
In Jungla.

| Marian1111 a răspuns:

Se numeste "In jungla", dar nu l-am gasit nicaieri, pe niciun site!

| crismany a răspuns:

In Jungla (in Jungle)