| bmonik a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul care a fost aseara pe protv? a inceput la 20:30 si nu am apucat sa-l vad pana la capat si nici nu stiu cum se numeste. mersi

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

"Zapand prin viata".

| BiaSiAtat a răspuns:

Click:Zapand prin viata! Eu m-am uitat si e emotionant in unele momente si amuzant si fericit...

| JustMeBăi a răspuns:

Click - Zapand prin viata...Sua, 2006, comedie. Poate ma uit si eu la el.happy

| Roberta00 a răspuns:

Zapand prin viata.Eu nu m-am uitat, dar m-am uitat din curiozitate la protv program credeam ca e ceva comedie pe acolohee hee

| KiMi_6003 a răspuns:

Click – Zapând prin viaţă

| bmonik explică:

Ms pentru raspuns