| saharabya a întrebat:

TPU... aveti cateva idei de seriale coreene, dar sa nu fie istorice...in afara de dream high sau playful kiss, si, as vrea sa fie mai amuzante (nu chiar comedii, dar NU vreau sa fie actiune sau drama) la cel/ cele mai bune seriale dau fundahappy

3 răspunsuri:
| LittleGirl_8468 a răspuns:

Dupa cum ti-a spus si Dee, Povestea tinerei Gisaeng e un serial destul de dragut, cu toate ca, dupa parerea mea, ar trebui sa se axeze mai mult pe povestea celor 2 protagonisti, si nu atat de mult pe povestea legata de casa Gisaeng. Revenind la recomandari, Secret Garden [in caz ca nu l-ai vazut inca] este destul de dragut (eu una am ras cu lacrimi la unele scene ). My girl, o productie ceva mai veche, dar si extrem de amuzanta, este, de asemenea, o alegere buna.winking Chiar daca au si scene dramatice si nu sunt coreene [nu cred ca vei gasi vreodata serial asiatic ce nu are pic de drama], iti recomand Devil Beside You, Why Why Love, Miss No Good, Hi My Sweetheart [productii taiwaneze happy ]. De cel din urma te vei indragosti cu siguranta, mai ales de personaje. In caz ca mai vrei si altceva, cauta pe dramawiki.com, sigur gasesti tot ceea ce iti doresti. Sper ca te.am ajutat happy.

| BlackD a răspuns:

Eu una acum ma uit pe Euforia la Povestea tinerei gisaeng. Mie una imi place, e ceva romantic imbinat cu realitatea si putin cu fantezia rolling on the floor). Mai bine te`ai uita la un episod sa intelegi mai bine. De luni pana vineri de la 17:30 la 19:00. happy

| AsianDramaAddicted a răspuns:

You're beautiful boys over flowers my girlfriend is a gumiho cauta pe www.dramacrazy.net e o mina de aur pentru fani dramelor asiatice