| Alexa9999 a întrebat:

Imi spuneti si mie seriale coreene gen Boys over flowers, Heartstrings, Playful kiss, Dream high 1 si 2?

Răspuns Câştigător
| Isa0w0Chan a răspuns:

Eu nu prea ma uit la seriale coreene ci mai mult la anime.Totusi iti pot spune despre cateva pe care le-am auzit de la o prietena:
King 2 Hearts
My girl
Oh! My Lady
Temptation of an angel
Snow Queen
Din cate am inteles sunt romantice si dramatice, unele dintre ele avand si comedie(Oh! My Lady)

| Alexa9999 explică (pentru Isa0w0Chan):

Multumesc mult!
Si eu ma uit la anime-uri imi plac mult! happy

5 răspunsuri:
| ralucikaa a răspuns:

Vezi ce n-ai vazut daca le-ai vazut pe toate asta este http://www.serialecoreene.net/

| NamelessHuman a răspuns:

Incearca You're beautifull, Personal Taste, Coffe Prince, CIty Hunter, Secret Garden sau, nu stiu, 49 Days. Vizionare Placuta!

| Alexa9999 explică (pentru NamelessHuman):

Le-am vazut pe toate dar multumesc oricum. happy

| mirydolse a răspuns:

Stiu un film foarte frumos la care chiar am plans la final. Se numeste " Gumiho, iubita mea vulpita".
Sper sa iti placa.happy