| Psycho777 a întrebat:

De ceva timp caut un film horror pe care l-am vazut cand eram copil (il avea sora mea pe calculator si m-am uitat la el fara sa stie; am fost un rebel, stiu) si avea la nume ceva cu 2000 (sau poate era anul) si imi amintesc ca pe la inceput era un tip mai smecher cu cercel in ureche cu niste prieteni, si cand s-au intors prietenii lui la masina i-au vazut pe jos urechea cu cercelul in ea, dar el era disparut, si erau urmariti de un nebun sau monstru ceva de genul acesta. Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrong Turn 1?
https://www.youtube.com/watch?v=naUUyD-_oPc
Dar este 2003, nu 2000.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna cunoscut dar totusi mai da niste detalii, majoritatea sunt grup de adolescenti urmariti de un nebun, vezi daca e texas chainsaw massacre unul din ele sau jeepers creepers

| Psycho777 explică (pentru anonim_4396):

Imi amintesc o faza ca unii din tineri au ajuns in curtea (teritoriul) ucigasului, si el avea o camioneta, si ei s-au uitat pe sub masina si l-au vazut pe ala mergand

| FuriaGogoasei a răspuns:

Cam multe detalii...

Nenea Gugle iti da cateva variante, vezi daca il gasesti.

https://www.google.ro/......ps?/search