| KhaleesiD a întrebat:

As avea nevoie de ajutor sa caut un film. Problema este ca nu ii stiu numele. Eram foarte mica cand am vazut filmul, nu pre tin minte ce era in fil dar stiu ca mi-a placut foarte mult si as vrea sa ma uit la el.
In film stiu ca erau doua surori ( cred ca erau surori vitrege ), una era blonda iar cealalta era bruneta. cea bruneta era personajul negativ si stiu ca ea era sub un fel de blestem cred, se transforma in lup cred dar pana la urma moare. Mai stiu ca erau si niste papusi vorbitoare laughing tongue Filmul este un film vechi in jurul anilor 2000. Si sunt sigura ca filmul nu era nici in romana si nici in engleza ( parca era un film spaniol )
Va rog daca stiti ceva ajutati-ma! Mersi mult! happy

2 răspunsuri:
| Boxxa17 a răspuns:

Te-as fi ajutat :*

| KhaleesiD explică (pentru Boxxa17):

Ok. mersi ca ia incercat tongue happy :*