| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna TPU.Cand eram mai mica sora mea si cu o prietena de a ei s-au uitat la un film horror. Era cu o fata blonda si la un moment dat s-a dus la o baie si erau gandaci pe acolo, dupa un timp avea si un tricou alb patat cu sange. Care este filmul? Il caut de atata timp...

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Bug(2006)?

32 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns (pentru iulia0514):

Inteleg...

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Citeste atenta topicul, sora ei si prietena au vazut filmul. Inseamna ca i-a povestit lui Sofi sora cum era, un pasaj din film.
Nu minte! Si eu facem la fel pe la 25 ani (la 24 si jumate mi-am pus net), tot incercam sa povestesc si mai nimeni nu se prindea de film sau melodie.

Eu uneori caut melodii si acum, dar am mostre mici, si ma ajuta baietii dincolo. Sau inregistrari proaste calitativ.

In ceea ce priveste ChrisBV, omul a incercat sa ajute dupa cum citesc mai sus, nu a vb urat, nu a insultat, injurat, facut misto, spam.
Si daca e 2 noaptea nu conteaza, conteaza ca a vrut sa ajute.
Eu cand pun o intrebare nu cont ca la ala e 5 dimineata, ci apreciez gestul ca vrea sa ajute.
Si tu ar trebui sa apreciezi gestul cum apreciez si eu.

Evident ca sunt si tineri, copii care mint, asta e clar. Adica care fac misto!
Evident ca sunt si copii rai, obraznici, dar nu trebuie sa ii luam pe toti asa, luam cum pare aici, se pleaca ca-s okey, nu ca nu sunt.

ChrisBV ti-a mai comentat raspunsurile ca sincer are dreptate, eu avand cam aceiasi varsta cu tine imi permit sa zic ce zic.
Poate nici n-a comentat pentru tine ci pentru ceilalti. De multe ori nu comentam pentru persoana respectiva ci pentru toti ca sa vada discuta intre ce zice x si ce zice y, sa-si faca o idee.

A fost capabil sa comenteze pentru ca, cam are dreptate, te-ai luat de Sofi aiurea.

Am zis, dai si raspunsuri bune, nu zic nu, dar ai tu ceva cu copiii.
Ai o problema in spate (poate nu esti constienta de ea, nu zic ca e vina ta) si crezi ca se rezolva daca te razbuni pe ei.

Ti-am zis asa prieteneste, nu uita ca eu nu am semnat petitia pentru suspendarea ta, deci nu zic de rau sau din rautate. Am cerut sa vad motivul, m-am uitat pe ceva postari si vazusem ca raspundeai cat de cat okey. soriciculapte era userul care intra pe private si dadea petitia, stiu destui.
Eu am zis ca, cu mine ai discutat okey chiar daca ne-am contrazis.

Acum tu faci cum crezi.