| VasiDobie a întrebat:

cand incepe bona mea e un vampir pe disney chanel (la ce ora in ce zile din saptamana)?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Poti afla singur de aici, ai programul TV online:
http://port.ro/......tv/tv.prog

11 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Uita-te aici, vasilico! tv.acasa.ro/program-tv-disney-channel. Si apropo, VREAU FUNDA straight face

| VasiDobie explică (pentru Mwha):

Sunt baiat nu fata tongue laughing

| Mwha a răspuns (pentru VasiDobie):

Vasile!

| Anonymus123 a răspuns (pentru Mwha):

Esti funny cu "vreau funda". laughing E ceva de genul" da mi-o sai oarecum posibil maine vei fi posibil accidentat, intr-o posibila masina rosie, condusa posibil de fratele meu, posibil avand numarul de inmatriculare B-888-ELA

| Mwha a răspuns (pentru Anonymus123):

Mersi, dar n-am inteles nimic de dupa,, laughing "

| Anonymus123 a răspuns (pentru Mwha):

Paaai, am gresit eu: era "sau". Poate acum s-au mai luminat lucrurile. big grin

| Mwha a răspuns (pentru Anonymus123):

Ok, chiar nu intelegeam faza cu,, sai ", nici nu m-am gandit ca e sau, ma gandeam mai degraba la,, sa-i "

| Anonymus123 a răspuns (pentru Mwha):

big grin big grin Paaaai U e langa I si cum nu ma mai uit la ce scriu... e de la sine inteles. big grin

| Mwha a răspuns (pentru Anonymus123):

Ok rolling on the floor

| HardCore7750 a răspuns:

Pai poti sa afli in programe tv online: http://port.ro/......tv/tv.prog

| BebeTheoo23 a răspuns:

Dupa ora 10. dar nu stiu singur in ce zile