| paulacarry a întrebat:

Care e cel mai de groaza film vazut? In afara de Fenomene Stranii.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The grudge

| Pricked a răspuns:

Sinister
Drag me to Hell
Case 39

Vizionare placuta si sper ca te vor speria!

| ema1ih a răspuns:

The grudge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fenomene stranii" nu e film.

| spaghetty a răspuns:

Pai iti spune eu niste filme de groaza super.
The RING(1 si 2)
The grudge (1, 2 si 3)
House on haunted hill
Sleepy Hollow
Final destination(1, 2,3, 4,5)

| DeidaraXR1 a răspuns:

Te poti uita la toata seria Alien. Iti da dureri de cap. Eu m-am uitat la ele noaptea dar nu am plans, doar tresaream din pat si aprindeam lumina din 10 in 10 minute. Un film cu case bantuite sau ceva de genu te poti uita la Silent Hill. Un film mai Sci-Fi dar tot de groaza cu monstrii este Resident Evil.

| paulacarry explică (pentru DeidaraXR1):

Multumesc pentru raspuns dar am vazut toate filmele astea.

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru paulacarry):

Eu in rest stiu filme de actiune care te fac sa mai tresari(thirller) dar Horror nu prea e genul meu.

| paulacarry explică (pentru DeidaraXR1):

Ok! Iti multumesc pentru raspuns.

| xLove a răspuns:

Buna!

''Legenda calaretului fara cap''. Crede-ma, mai mult am stat cu capul sub perna de frica. Am inceput sa-l vizionez de la ora 00, deci iti dai seama...
Sau ar mai fi ''Vecin cu cosmarul'', care m-a infiorat!

La multi ani!

| TommoGirl a răspuns:

Eu zic sa cauti pe net THE GRUDGE este 1, 2 sau 3. E cel mai de speriat (3)! Zic sa stai cu lumina aprinsa si nu singura in casa.
Mai stiu si Craciunul Negru e destul de groaza
Funda?winking

| paulacarry explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile si mai astept.Am auzit de un film care provoaca traume psihice si e interzis persoanelor sub 18 ani, stiti filme de genu asta?

| CherryBlossom26 a răspuns:

Daca te uiti la miezul noptii la Orphan mult noroc sa mai adormi

| Roskataaa a răspuns:

Buna!

''Legenda calaretului fara cap''. Crede-ma, mai mult am stat cu capul sub perna de frica. Am inceput sa-l vizionez de la ora 00, deci iti dai seama...
Sau ar mai fi ''Vecin cu cosmarul'', care m-a infiorat!

La multi ani!
Sper ca te-am ajutat