| Cuupcake a întrebat:

Care film va este 'mai pe plac', adica va place mai >mult:" [alegeti doar unul dintre ele!laughing ] : Twilight/Vampire Diaries? happy

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Twilight 2008, Twilight Saga New Moon 2009, Twilight Saga Eclipse 2010 si bineinteles abia astept Twilight Saga Breaking Dawn partea 1 care o sa apara pe 18 noiembrie si partea 2-a care nu se stie sigur cand o sa apara. Ai zis sa aleg doar unu, ei bine unul singur am ales dar cred ca stii ca sunt mai multe parti fiind continuarea big grin Bafta.

15 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight". Il ador. Deabea astept sa apara "Twilight Saga Breaking Dawn".

| XDarkAngel a răspuns:

Twilight happy

| desisdana a răspuns:

Eu am citit si cartile si am vazut si filmele, dar as opta pentru : Twilight--cartile si The Vampire Diaries--serialul

| chibiusa a răspuns:

E ca si cum ai compara un scuipat cu cea mai delicioasa prajiturica din lume.
clar ca the vampire diaries
CLAR!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Twlight :p

| Laura a răspuns:

Mersi de explicație, noi nu știam la ce te referi cu "mai pe plac".

| Konica a răspuns:

Sigur e mai fain serialul The Vampire Diaries...
Dupa ce am vz Jurnalele Vampirilor, Twilight mi se pare plictisitor :d

| FloriiDirectioner a răspuns:

Twilight:XAbea astept prima parte din ultima parte,, Breakin Dawn"

| Helpmeeveryday a răspuns:

The Vampire Diaries

| pufulete_5719 a răspuns:

Twilight categoric...Ti-e care iti place din ele?big grin

| Cuupcake explică:

Si eu as alege de-asemenea, Jurnalele Vampirilor!

| Cuupcake explică:

The Vampire Diaries!

| Ionela_6853 a răspuns:

Buna.
Mie imi place mai mult Vampire Diaries^_^.

| IZABELLA_3998 a răspuns:

Eu vazandule le pot compara si aleg clar twilight,saga twilight new moon, saga twilight eclipse... abia astept continuare si anume saga twilight breaking dawn(part.1, part.2)

| g7 a răspuns:

Eu zic twilight