| Bibi_1717 a întrebat:

Buna TPU...Careva care stie seriale sau filme sf gen The Secret Circle, in care sa joace mai mult adolescenti? big grin in afara de The Vampire Diaries, Twilight sau Pretty Little Liars. Cele mai bune seriale sau filme primesc funda + vot garantat happy

4 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

The Lying Game, 90210, Smallville, The Secret Life Of The American Teenager, The O.C., Greek, Gossip Girl.

| Leonard08 a răspuns:

Jumper-Preferatul meu
Repeaters-Destul de interesant si el happy

| Oannaa30 a răspuns:

Gossip girl-serial misto cu adolescenti bogati, cu scoala, cu tot ce vrei.pup.

| aleahim94 a răspuns:

One tree hill, gossip girl, 90210, boys over a flower, make it or brake it.