| Addelutsa a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cateva seriale gen Pretty little liars si the vampire diaries? Inafara de the secret circle:*Funda la cele mai bune

2 răspunsuri:
| InvisibleTouch a răspuns:

Hello:
The lieing game, Heart of dixie, Merlin, Supernatural, Teen Wolf, Once upon a time si Grimm. Sunt foarte faine toate, din experienta iti spun big grin
P.S : unele sunt din alta categorie happy dar merita sa le vizionezi asa ca vizionare placuta happy

| misuh a răspuns:

Eu iți zic sincer. Mai bune ca astea nu sunt. Dar dacă esti fată, sigur ți-ar placea Gossip Girl! Asa ca, scrie pe google ***** dai pe colecții si cauta.
- Gossip Girl
- Awkward
- Teen wolf ( Bestial ).
Astea le știu eu ca fiind cele mai tari inafară de tvd si tsc si pll. ♥