| Cumica a întrebat:

Cate episoade are serialul "Pariu cu viata"?
>Fundita:d

Răspuns Câştigător
| iulyan_9096 a răspuns:

Nu poți sa le vezi nicăieri m-am uita și poți sa le vezi doar pana la ep 4, pentru ca ele nu sunt încă filmate într-o săptămâna se face un ep.Acum poți sa îmi dai funda aia?

5 răspunsuri:
| MaddieGirl10 a răspuns:

Eu 12 am auzit thinking dar sper sa nu :-ss il iubesc prea mult :X:X laughing

| Cumica explică (pentru MaddieGirl10):

Si unde as putea sa le vad? eu pana acum am vazut 4 pe voyo.ro Dar pe alte site-uri erau mai multe si nu eram sigurathinking

| MaddieGirl10 a răspuns:

Pai nu stiu nu cred ca au aparut inca pe vreun site thinking laughing

| Cumica explică:

@Babydoll10, @ iulyan_9096 Unde as putea sa le vad?

| iulyan_9096 a răspuns:

Are 20 de ep, funda?