| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

caut filme de groaza dar genul de film in care o persoana ii vaneaza pe ceilalti si ii omoara unu cate nunu fara persoane posedate monstrii sau fantome

Dau funda

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Carver (2008),Friday The 13th, Coffin Baby (2013),Henry: Portrait Of A Serial Killer (1986),Giallo (2009),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),Kill Theory (2009),Texas Chainsaw 3D (2013),No One Lives (2012),Joe Ride (seria/2001/2008/2014),Rest Stop 1 și 2 (2006/2008),Hostel (seria/2005/2007/2011),The Last House On The Left (2009),House At The End Of The Street (2012),Death Do Us Part (2014),Fear Island (2009),Turistas (2006),Savaged (Avenged 2013), Truth Or Die (Dare 2012), The Town That Dreaded Sundown (2014)

| dannyel86 a răspuns:

Esti pe aceeasi lungime de unda cu mine privind preferintele filmelor horror. Lista contine cateva filme pe care, desi nu sunt noi, le-ai putea urmari, dar poti incerca intai seriile Final Destination, Saw, Wrong Turn, Hostel. Mind Hunters (recomand!) si Ghost Ship au fost printre primele urmarite. Revin si cu alte titluri interesante, dar numai dupa ce consult lista cu filme cunoscute. Vizionare placuta!

| Sn4k3 a răspuns:

Hostel 1,2, 3
Wolf Creek 1, 2
Vineri 13
Venin
Vacancy 1, 2. Cam atat stiu de acest gen. Vizionare placuta!

| ascovit a răspuns:

Incearca seria "Stiu ce ai facut asta vara"

| ellenna321 a răspuns:

Incearca; scuip pe mormantul tau ( si 1 si 2). si poti incerca si girl house.

| Tris01 a răspuns:

Cauta "Razboiul familiei Watson","Exorcizarea lui Emily Rose","Exorcistul","Teroare in larg","Misterele casei bantuite","Psycho","Primeval","Profetiile Omului-Molie","Amityville", "Inseparabilii", "The grudge", "Sinister","Blade 2"