| AllexXtreme a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie niste filme de groaza cu spitale, cu morga numai de genul asta. Stiam eu un film cu morga in care se trezeste un criminal si ii omoara pe toti, nu mai stiu cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

See no Evil 2 e filmul de care zici.
Altele:
Wrong Turn 4
Exeter
Grave Encounters 1, 2
The autopsy of jane doe

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Da. Mergi la oncologie, in ce spital vrei tu.
Sau..mergi si plimba-te liber prin spitalele orasenesti.
Sau..alege la intamplare un spital din orice oras, de fapt. Mergi asa pe acolo, si plimba-te. Iti zic sincer ca niciun film de groaza de nicaieri nu poate expune realitatea vazuta de ochii tai. Niciun regizor nu-si inchipuie ca exista spitale ca in ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The eye
Asylum
Insanitarium
The morgue
The autopsy of jane doe
The human centipade 1, 2, 3