| Bombonikmic a întrebat:

Buna TPU, caut si eu un film, tot ce imi mai amintesc din el. Il vazusem era thirller ori horror nu imi mai aduc aminte, era o femeie care era internata la un centru de psihiatrie si se uita in gol pe geam. Nu miscase de multi ani. Stiu ca, coperta filmului era o femeie care era intoarsa cu fata si rochia era alba si fundalul mov. E tot ce imi mai amintesc, mi-ar place daca m-ati ajuta sa il gasesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu imi amintesc sa il fi vazut, ca sa fac o gluma daca era cu o femeie la geam nu este suficient de intrigant pentru mine!
daca imi permiti iti fac o recomandare de un film cu accente horror asemanator dar rafinat Gothika (2003) daca nu l-ai vazut pana acum il recomand
insa stii cum este, filmele horror nu prea sunt inovatoare si nici nu ai sa vezi filme din acest gen de nota 9.50 datorita subiectelor abordate

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ca si descriere a copertei seamana cu The Ward (2010)

https://www.imdb.com/title/tt1369706/?ref_=ttpl_ov

o coperta modificata lansata ar fi asta : https://www.imdb.com/title/tt1369706/mediaviewer/rm3670875137/?ref_=tt_md_9

ne-ai dat putine detalii referitoare la poveste si in genul horror&thriller scenariile de cele mai multe ori sunt asemanatoare!

| Bombonikmic explică (pentru Simpatic):

Tipa din film era bruneta. Nu îmi mai aduc aminte, cred ca avea și copii și țineau draperiile închise dacă nu ma înșel.și fata de pe coperta tot parul sătean închis brunet avea. Și la final vine un domn la ea. Și ii spune ceva și abia atunci se întoarce

| Simpatic a răspuns (pentru Bombonikmic):

Nu imi amintesc sa il fi vazut, ca sa fac o gluma daca era cu o femeie la geam nu este suficient de intrigant pentru mine!
daca imi permiti iti fac o recomandare de un film cu accente horror asemanator dar rafinat Gothika (2003) daca nu l-ai vazut pana acum il recomand
insa stii cum este, filmele horror nu prea sunt inovatoare si nici nu ai sa vezi filme din acest gen de nota 9.50 datorita subiectelor abordate