| Florin_4813 a întrebat:

caut un film cred ca din 2007 2008.Este vorba despre 2 persoane un baiat si o fata, mergand pe autostrada ei o iau pe o scurtatura si se pierd. Ajung intr-o padure parca, acolo au un accident si incep sa aiba halucinatii...filmul e gen thriller/horror.Stie cineva filmul?

Răspuns Câştigător
| AnotherCatWoman a răspuns:

Imi suna oarecum a Jeepers Creepers ( http://www.imdb.com/title/tt0263488/ ), a Black Cadillac sau a Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III. Era sa uit de Joy Ride sau Wind Chill...

| Florin_4813 explică (pentru AnotherCatWoman):

Era vorba despre Wind Chill, mersi.

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru Florin_4813):

You're very welcome! happy