| marius15111987 a întrebat:

Caut un film vechi pe care l-am vazut intre anii 95-2000. Actiunea se petrece undeva in munti, intr-un laborator experimental genetic unde era un barbat la niste aparate si i se faceau unele experimente sau teste. La un moment dat experimentul scapa de sub control si tipul incepe sa se inebuneasca...ii cadea parul, avea o forta extraordinara si in loc de limba avea ceva cu care le spargea craniul oamenilor din laborator si le manca creierii tongue. Este ademenit cu creierii intr-o camera blindata cu o usa metalica foarte groasa, dar sparge usa si iese in cautare lor. La finalul filmului cativa oameni din laborator reusesc sa scape cu un elicopter.dar el era agatat de acesta si inceraca sa ii omoare. Un tip/a scoate un shotgun si il omoara tragand in spatele lui cand mutantul incerca sa il omoare. Cade pe niste stanci si il arata cum misca din degete, semn ca nu era mort. Am auzit ca ar fi si o a 2-a parte a filmului, din ce mi-a zis un vechi prieten care l-a vazut si el. Multumesc, sper sa cunoasca candva filmul happy

1 răspuns:
| TheCuttter a răspuns:

Pfai...nu pot sa te ajut; insa daca afli numele filmului lasa-mi un mesaj te rogbig grin sau o sa revin eu cand o sa iti raspunda lumea