| RoxyRoxana97 a întrebat:

Ce ati alege intre cartile the vampire diaries si cartile pretty little liars

Răspuns Câştigător
| ICanSeeAll a răspuns:

Cartile pretty little liars nu le-am citit, dar vampire diaries da. La vampire diaries, mult mai bun e serialul. Depinde ceiti place tie mai mult(chestiile supranaturale sau suspansul din pretty little liars). Eu cred ca amandoua merita citite.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

As alege Vampire diaries, sunt pasionata de cartile cu vampiri

| Raluka_9625 a răspuns:

The Vampire Diaries big grin. p.s: ma uit la serial, dar sunt sigura ca si cartile sunt la fel de bunebatting eyelashes