| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU.Ce filme faine imi puteti recomanda? Comedii,horror,romance, orice in afara de filme cu multe impuscaturi sau cu razboi, etc.
Nu ma intereseaza un gen anume..sa fie filme care v-au placut si voua happy.
dau funda pentru cele mai frumoase!

3 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Eu zic sa te uiti la:american pie, the tourist, twilight(1, 2,3, 4), home alone, transporter 3

| DianaMaria14 a răspuns:

The vow.
One day.
The way home.
Eight bellow.
The grey.
Soul surfer.
Beastly.

| Danielle002 a răspuns:

Tangled, Alice in Wanderland, Johnny English reborn, Narnia, Killers, Black Swan. Ti-am dat aproape toate genurile big grin

Întrebări recente