| DestinyDD a întrebat:

Care-mi recomanda si mie niste filme thriller faine mai noi care v-au placut voua cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

camera 1408 este foarte bine regizat happy sau jeniffer's body
bafta!

1 răspuns:
| AndreChan a răspuns:

Sauuu pot sa mai zic si eu unele?:d sunt asa: paranormal activity 1, 2, 3 Donner Pass; coffin; hostel part1 part2; BAG OF BONES part1 part2; fertile ground; an american haunting; EXORCISMUS; Dalaw; RED HOOK; NIGHT OF THE DEMONS; mirrors 2, cele scrise cu litere mari sunt cele mai bunewinking baftaa, fundisa?