| XxKidaaDeeaXx a întrebat:

Ce filme Horror 2013-2014 imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D (2013),Fright Night 2:New Blood (2013),Jug Face ( 2013), Antisocial (2013),Open Grave (2013),We Are What We Are (2013),Coffin Baby (2013),Cabin Fever; Patient Zero (2014 - a III a parte a seriei Cabin Fever), Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)

5 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

MAMA si SINISTER sunt singurele care m-au impresionat placut din toata paleta de filme din ultimi 3 ani.
sunt un consumator de filme horror asa ca poti avea incredere in recomadarea mea. sper ca gusturile sa se potriveasca

| XxKidaaDeeaXx explică (pentru stark47):

Mama l-am vazut si e chiar fain filmu. Sinister o sa il incerc, si eu una sincer ador filmele Horror

| stark47 a răspuns (pentru XxKidaaDeeaXx):

Iar mie imi plac fetele care consuma acest gen. bravo

| secretlove2014 a răspuns:

Nurse 2014

| Ancasx a răspuns:

Stoker.
Dark Touch.
Contracted.