| MirunaGabriela a întrebat:

Buna TPU`! Ce filme triste stiti? M`am uitat la Hachiko si am plans continuu`! Vreau unu asemanator! Sa plang cu adevarat! Chiar trist! Mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| andreyyya a răspuns:

"Fluke o minune de catel" este asemanator fiind vorba tot de un caine si eu chiar am plans la el.

| MirunaGabriela explică (pentru andreyyya):

Superb filmul`!

| andreyyya a răspuns (pentru MirunaGabriela):

L-ai vazut?

| MirunaGabriela explică (pentru andreyyya):

Da`! Chiar aseara cand mi-ai zis de el:X

| andreyyya a răspuns (pentru MirunaGabriela):

Si mie mi-a placut foarte mult cand l-am vazut mai ales fiindca iubest animalele in special caine. Daca mai sti filme cu animalute sa-mi zici si mie :*happy. Apropo filmul Hachiko l-ai vazut online? fiindca eu l-am cautat si nu l-am gasit cu subtitrare. Daca l-ai vazut pe net zi-mi si mie te rog site-ul! happy

| MirunaGabriela explică (pentru andreyyya):

Da l-am vazut online...dar acum mult timp deci desi am cautat site-ul... a fost in zadar. Deoarece si eu am accesat mai multe site-uri pana sa il gasesc big grinbig grin
Dar daca reusesti sa il gasesti...o sa plangi...crede-mawinking :*

16 răspunsuri:
| NUUSTIU a răspuns:

Marley and me. te asigur ca o sa plangi.

| Roxin a răspuns:

A walk to remember.
The Green mile.

| Kei a răspuns:

Cineva mi-a spus ca 5 centimeters per second este destul de lacrimogen; eu nu l-am vazut, deci nu pot sa imi dau cu parerea, tot ce stiu este ca e o animatie a lui Miyazaki.

| copilfardeminte40127 a răspuns:

A tale of mari and three puppies ..este un film chinezesc, cu o catea akita inu(Mari) care trece prin multe incercari alaturi de puii ei pentru a supravietui..Eu am plans la unele momente. Vizionare placuta.
p.s.: cred ca o sa gasesti filmul doar pe youtube (deci subtitrat in engleza si audio in chineza-sau invers)

| MirunaGabriela explică:

Am auzit de un film... dar niciodata nu am fost acasa cand l`au dat la TV. Nu mai stiu exact cum se numea...era o poveste de dragoste si spre final fata afla ca are leucemie, ma ajuta cineva`?:*

| Roxin a răspuns (pentru MirunaGabriela):

Dupa cum am scris eu mai sus... A walk to rememberhappyAcesta este filmul.

| valentina345 a răspuns (pentru MirunaGabriela):

A walk to remeber este filmul miirunawinking

| Nuamnume80 a răspuns (pentru MirunaGabriela):

A walk to remember :*

| Silvicutza99 a răspuns:

Buna! Sa sti camie imi place Titanic, si e trist.

| 5KaT3 a răspuns:

Dear John, mie mi-a placut.Si da, am varsat cateva lacrimi happy

| MARIANNN89 a răspuns:

"If only" un film superb happy