| Quenii a întrebat:

ce imi puteti spune si mie despre sezonul 3 din Violetta, Violetta 3. Funda :*

Răspuns Câştigător
| BeatriceL90L a răspuns:

Buna Quenii!
Sezonul 3 ni-i prezintă încă o dată pe elevii studioului Studio On Beat care au mai crescut puţin, dar care mai au încă multe de învăţat. Seria începe cu turneul lor mondial plin de succes cu YouMix care se apropie de sfârşit în Europa, iar elevii se întorc la Buenos Aires pentru ultimul an de şcoală. Însă succesul din Europa a schimbat visurile şi ambiţiile lor personale, iar grupul odată unit începe să se destrame. Gregorio îşi deschide un nou studio care va ajunge să concureze cu On Beat, convingându-i şi pe alţi elevi să i se alăture.

„Suntem încântaţi că vom lansa sezonul 3 al telenovelei pentru adolescenţi care s-a bucurat de un succes imens. Serialul rezonează cu telespectatorii săi, iar succesul său se datorează personajelor sale captivante, scenariului puternic, relevanţei conţinutului şi talentului echipelor internaţionale de distribuţie şi de creaţie implicate, " a declarat Maciej Bral, VP & Manager General, CEE.

1 răspuns:
| Quenii explică:

Si demi si selena vor avea un rol important?