| IonutFrt a întrebat:

Ce parere aveti de Fast & Furious 6? L-am vazut, si este super tare! Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Am avut ocazia de a-l viziona cu colegii şi cu toţii am fost foarte încântaţi.
Sub nicio formă nu este o pierdere de vreme.
Pa-pa.

| IonutFrt explică (pentru Hydrangeaceae):

Asteptam 7-le! big grin Pacat ca nu este in 3D

| Miree a răspuns:

Este unul dintre filmele care trebuiesc văzute pentru că merită!

| DragosHuuuu a răspuns:

De pe net este calitatea proasta... ai vreun link de unde pot sa il descarc in 1080p sau 720p? PLS?

| IonutFrt explică (pentru DragosHuuuu):

Filmul l-am vazut la cinema, este aceeasi varianta. M-ai asteapta putin si o sa apara si varianta buna! Imi pare rau! sad