| Velea_Arabela_1984 a întrebat:

Buna TPU ce seriale cu vampiri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| BountyWG a răspuns:

Buna! Uite cateva seriale: The Vampire Diares,My Babysitter is a vampire,True Blood,Being Human,Kindred: The Embraced, Blood Ties, Blade: The Series, Ultraviolet, Moonlight. Sper ca ti-am fost de ajutor.Vizionare placuta! P.S: Iti dau nota 10 la intrebare.

16 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Http://www.imdb.com/list/nCOxSn5PMbE/
Uite aici un top 20 al celor mai bune seriale cu vampiri. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True Blood.

| JulyStorm a răspuns:

Buffy The Vampire Slayer
Angel
True blood

| Pufoseniiee a răspuns:

Buna. Pentru mine cel mai bun serial este clar The Vampire diaries, este un triunghi amoros intre Elena, Stefan si Damon, Stefan este vampirul bun iar Damon cel rau. intre timp in sez. 4 sau 3 Elena devine vampir.
Si al doilea The Originals, face parte din categorie the vampire diaries, este despre o familia de vampiri Originali, o sa vezi.

| AsTheLove a răspuns:

Buna Velea_Arabela_1984,
Cel mai bun film pe care toti il recomanda cu vampiri este:The Vampire Diaries.
Vizionare placuta!

AsTheLove

| Iuliana186 a răspuns:

Bună. Păi, The Vampire diaries, Vampire Academy, True Blood, Twilight. Vizionare plăcută.
Fundă?

| Spex188 a răspuns:

My babisiter is a vampire sau Saga Amurg.

| Zebastian a răspuns:

Buna. Eu iti recomand : Teen Wolf
. O sa iti placa sigur.

| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

The Vampire Diaries şi The Originals!
Sunt super. Dacă vrei un film cu mai multe părţi ( cu vampiri ) îţi recomand Twilight (Saga, Amurg, etc ) :*

| Krysty2013 a răspuns:

Cel mai tare film cu vampiri este Vampirs Los Mortes.

| Kamelia95 a răspuns:

The Vampire Diaries.Pur si simplu numi pot dezlipi ochii de la pc!

| nightrosesred a răspuns:

Twilight/bona mea e un vampir

| MoustacheCreative a răspuns:

The Vampire Diaries este cel mai bun!
Dar si altele :
- Twilight;
- True Blood;
- My BabySitter is a vampire ( serial pe disney channel )

| Costan_Ana_1984 a răspuns:

Buna stie cineva niste seriale cu vampiri gen the originals si the vampire diaries?

| Neacsu_Elena_1988 a răspuns:

Am gasiti aici o lista, cu trailere si cu nota de IMDB http://askher.ro/cele-mai-bune-seriale-cu-vampiri/

Eu sunt fana Vampire Diaries. Cam de adolescenti, dar e ok de weekend asa :)

| SandrraAlexandrra a răspuns:

'' the vampire diaries'' (cel mai tare) si ''the originals'' creat tot pe programul de televiziune CW, tot de producatoarea executiva julie plec si L. J Smith