| Kate99 a întrebat:

Buna TPU.
Ce seriale tari mai stiti? Va rog sa ziceti si postul si ora.
Funda. happy

7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Melissa And Joey e un serial de comedie, dar il gasesti pe net.
Are 2 sezoane si le poti vedea aici http://www.free-tv-video-online.me/search/?q=Melissa_And_Joey&md=all
ps: e fara subtitrare, dar eu zic ca se intelege bine si fara

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe Universal Channel.
Pa, pa.

| amyana a răspuns:

Smallville, Heroes, Supernatural, Once Upon a Time, Grimm, Final Fantasy, Suits, Prison Break,

| Annitu30 a răspuns:

Heroes. Pe net.

| genTlemeNNN a răspuns:

Inima de tigan. Acasa 20.30, Romanii au talent Vineri protv 20.30, pariu cu viata miercuri protv 21.30

| baddgirl a răspuns:

Hey,
A inceput un nou sezon din Dexter, pe PROtv la ora 23:00 happy

| Melany8 a răspuns:

Corazon valiente, ora 22.30, canalul 2Plus, luni-vineri