| DenyDenysuk a întrebat:

Stiti niste seriale tari? In afara de TVD

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu mă uit la "Suleiman Magnificul", "Regina", "Lacrimi de iubire", "Sub cerul în flăcări". Nu ştiu dacă sunt genul tău de seriale.

Pa-pa.

| fuzzer a răspuns:

Menthalist.
Dexter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TVD este serial " tare "? laughing În fine, încearcă True Blood, Supernatural, Arrow, Breaking Bad, Prison Break, The Following sau The Walking Dead.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

TVD e orice înafară de serial tare.

| Anonimul2k188 a răspuns:

The Walking Dead.

| alinaandreea150 a răspuns:

Da
Anatomia lui Grey, Hercule Poirot, Pretty little liars, Teen Wolf, Doctor Who, Gossip girl, Sex and the city...

| DenyDenysuk explică:

Si fara tampenii

| Anonim25382 a răspuns:

Teen wolf este foarte tare si la fel si Pretty Little Liars.