| Cosminovici18 a întrebat:

Cine a vazut episodul de aseara din Narcisa Iubiri Nelegiuite si a vazut si va fi in seara asta... n-am inteles un lucru dc Adina a fost arestata si la urma cine a cazut de la etaj si Angela se uita ingrozita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Adina a fost arestata pentru ca stia ca era complice cu Bogdan daca nu mai face ceva rau in episodul din seara asta si cred ca cel care cade de la balcon e Cristian se sinucide de asta cred ca se uita asa Angela. Dar vedem in seara asta in ultimul episod.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca am avut dreptate? big grin

| Cosminovici18 explică (pentru anonim_4396):

Da...de unde ai stiut?big grinbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Am presupus eu ca altceva nu avea cum sa fie big grin

| Cosminovici18 explică (pentru anonim_4396):

Si ti-a placut finalul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Da nu mi-a placut ca eva si radu s-au despartit. In rest mi-a placut.

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica ba imi cade cristianu de la balcon imi cad ocii de plans

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru Cosminovici18):

Nu ca moare cristian deci viata nu mai are sens