| Soowhaat01 a întrebat:

Cine stie filmul intitulat :" Lantul Amintirilor", as vrea sa imi dea un link cu un site de unde il pot vedea. Ca il aveam pe CD, dar nu il mai gasesc.

Oricum, promit funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| marusso a răspuns:

Buna! Poti incerca aici http://filme4hd.blogspot.ro/p/filme.html click pe prima imagine/Vizionare Placuta!

| marusso a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=-qeJGvVOMpA va invit pe acest canal sa il vedeti. subtitrat, imagine f buna, eu sunt si adminul canalului 5StaRs YT Channel.Vizionare Placuta, Marius!