| anonim_4396 a întrebat:

Bună, cum găsesc poze și informații despre mama băieților din filmul indian Lanțul amintirilor? Am auzit că este româncă...

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Https://m.imdb.com/title/tt0070935/?ref_=m_tt_tr_cc

Deci, mersi ca mi-ai reamintit despre acest film minunat.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Cu plăcere, dar nu este nici o informație acolo mulțumesc oricum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uită-te la distrubuția filmului și o să-i găsești numele real apoi dă search pe Google cu numele ei și acolo o să găsești ce informații vrei să afli.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc dar nu există nici o informație acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naarghita? Ea este o renumită actriță de filme indiane vechi...și e româncă, Maria. happy
Dar nu știu dacă a jucat și în acest film.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc dar nu este vorba despre Naarghita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lata Mangeshkar o cheama daca la femeia aceasta te referi care canta in clipul acesta, reiese ca ar fi mama celor trei copiii, cel putin asta sugereaza clipul.
daca nu e ea, 100% este sorasa Asha Bhosle

https://youtu.be/j81sne4fzpQ

Răspuns utilizator avertizat