| anaany a întrebat:

Cred ca stiti si voi desenia Regele Saman.Imi place foarte mult dar e pacat ca nu a avut mai multe episoade.Stiti voi continuarea deseniei? Daca da spuneti-mi va rog sau dati-mi si mie saitul.

Răspuns Câştigător
| Pana_Maria_1991 a răspuns:

Buna! Finalul Regelui Shaman il arata pe fiul lui Yoh si al Annei ( Hana Asakura - conceput se pare chiar in episodul 25 din Regele Shaman, in seara in care Anna isi ia ramas bun de la Yoh inainte ca acesta sa plece in America) ce isi asteapta nerabdator parintii sa se intoarca acasa din misiunea lor de a crea o lume mai buna (promisiune facuta lui Hao), de asemenea aflam ca Len si Fecioara de Fier (Legiuitorii X) au si ei un baiat Tao Men. Aici este ultimul capitol din Regele Shaman, pe care l-am gasit numai in limba engleza: http://mangafox.me/manga/shaman_king/v33/c300/2.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a avut nicio continuare. Au fost doar cele 64 de episoade difuzate pe Jetix.