| anaanyy a întrebat:

Cred ca stiti si voi desenia Regele Saman.Imi povestiti va rog incepand de la inceputul sezonului 2 pana la sfarsit? Si va rog povestiti-mi daca stiti si partea in care Hana era mai mic.Dar sa nu imi dati site-uri in engleza pentru ca nu stiu nici o boaba de engleza.Dau fundita la cel care imi da un respuns mai lung!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
Anime-ul "Shaman King" are doar un singur sezon si 64 de episoade.

Nu o sa-ti dau un site in engleza, ci un site unde sa vizionezi anime-ul in romana.
http://www.deseneanimeonline.ro/category/regele-shaman/page/4/

Vizionare placuta!