| anonim_4396 a întrebat:

cu vreo 2 ani in urma o prietena mi-a trimis un videoclip de pe youtube.Era vorba despre o povestea a lui edward din sumerki, era ca un fel de gluma in limba romana big grin.Din pacate acum nici eu si nici acea prietena nu tinem minte denumirea acelui video sad. Daca stie cineva de el, va rog mult sa-mi spuneti, urgeeeent.

Răspuns Câştigător
| FORMULADTI a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ViVi0wKLOXw

Funda?

P.S Invata romana te rog!

| mikey06982 a răspuns (pentru FORMULADTI):

Mersi,e acesta, dar nu inteleg ce ai avut in vedere prin : invata romana te tog...

1 răspuns: