| bombonica22 a întrebat:

cum se numea filmul acela in care fetita ramane singura acasa cu cainele sau si intre timp vine un psihopat care afla ca este singura acasa si pana la urma o linge pe mana crezand ca e cainele si il omoara pe patruped... funda :*

Răspuns Câştigător
| bobbylee a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti, dar nu e un film, e o legenda urbana de la americani. Nu stiu sa existe un film cu scena asta in el. Poti sa citesti legenda in engleza aici:
http://urbanlegends.about.com/od/horrors/a/humans_can_lick.htm