| GaBrYeLa18 a întrebat:

cum se numeste emisiunea de pe sport.ro cu niste chinezi sau japonezi nu stiu sigur in care care au diferite probe sh sunt sh niste comentatori?

Răspuns Câştigător
| pisicutza1scumpii a răspuns:

Razboinicii Luminii
dar eu ma uit acum la canalul AXN sf. la o emisiune asemanatoare dar mai palpitanta de la 20-22 in weekend.Cu placere!

6 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Razboinicii luminiihappy:*

| GaBrYeLa18 explică:

Apropo am uitat sa zic dau FUNDA!

| GaBrYeLa18 explică:

Pisicuta tu vorbesti despre emisiunea accea cu probele le care sunt puse echipe si la care in fiecare emisiune iese echipa care a ajuns cel mai tarziu?

| LauncherS a răspuns:

Oooo da! imi amintesc, mai ales de comentatori rolling on the floor. Emisiunea se numeste Razboinicii luminii

| Maradona2011 a răspuns:

Raboinicii Luminii