| ZOUKYE a întrebat:

Cum vi s a parut filmul Drag me to hell? Dar Serialul care se difuzeaza Fenomene stranii sau Mesaje de dincolo? As vrea pentru fiecare film cate o parere:d

Răspuns Câştigător
| Dzaa a răspuns:

Filmul drag me to hell este chiar superb,
dar e cam nasol ca a murit tipa la sfarsitsad.
Fenomene strani si acest serial imi place, si chiar cred ca e real totul sau cel putin bazate pe fapte reale.Iar mesaje de dincolo sun mega fan :X
Tie cum ti se par?:*

2 răspunsuri:
| Ovidiu11 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult filmul Drag me to hell happy

| mikyloveyou a răspuns:

Drag me to hell este de groaza dar si cam scarbos. Adica cum sa ii bagi o capsa in ochi unei batrane :O. Serialul fenomene stranii nu mi se pare infricosator deloc. Adica cred ca sunt false intamplarile, dar actorii joaca destul de bine big grin. Dar la mesaje de dincolo nu prea m-am uitat asa ca nu-ti pot da o parere grozava despre el tongue

Întrebări recente