| WolfYTB a întrebat:

Daca nu ma insel(sper sa nu)ieri a aparut ultimul episod din sezonul 2 din Riverdale.L-am vizionat.

Stiti cand va aparea sezonul 3? Ultimul episod din sez. 2 m-a lasat in suspans.

1 răspuns:
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Fiecare sezon are 22 de episoade deci nu ai vazut inca ultimul episod pentru ca urmeaza ep 22 in 17 mai. Sezonul 3 are confirmare oficiala si probabil ca o sa apara la toamna. Iti recomand site-ul http://www.filmeserialeonline.org/seriale/riverdale/ unde scrie sus in dreapta cand apare urmatorul episod. Si eu abia astept sa apara sezonul 3 si din cate stiu va aparea la sfarsitul lui septembrie sau la inceputul lui octombrie.