| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am terminat de vizionat ultimul episod din "PRison Break" sezonul 4.
Si am cautat pe net sezonul 5 insperanta ca il voi gasi, nu l'am gasit
Dar nu gasesc nicaieri daca va aparea sau nu
spuneti-mi va rog daca va aparea sezonul 5 sa nu astept degeaba.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Din pacate a murit Michael si s-a terminat si serialultongue
cat am plans la finalsad
chiar mi-a parut rau intr-un fel ca l-am urmarit cu toate ca a fost superrrr!
doar ca nu trebuia sa se termine asaa!
ai vazut amandoua finalurile?

3 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

A murit Michael Scofield, ce vrei sa se mai intample? Sa terminat!

| Liviucu a răspuns:

Prison Break se imparte in IV si nu V sezoane. El contine 81 de episoade, marimea totala aproximativa find de 28.2 GB (conform arhivei mele personale).

| Fortune a răspuns:

Cam intarziat pentru pb