| Teiubescmult44 a întrebat:

Buna TPU! De ceva timp încerc să caut un film, se numește "20 de sfaturi pentru a cuceri o femeie" da nu mai țin minte dacă chiar așa se numește. În film e vorba despre o fată și un băiat care se întâlnesc după mulți ani în care erau colegi. Băiatului îi placea de fata însă cu timpul a uitat-o și acum s-a îndrăgostit de altcineva. El este timid și nu știe cum să procedeze, așa că vrea să apeleze la un terapeut de perechi și culmea că se întâlnește chiar cu fosta lui colegă care e terapeută. Ea decide să îl ajute pentru că între ei nu a fost niciodată nimic pentru că ea nu-l placea.Ce știu este că îl învață 20 de pași pentru a cuceri o femeie și până la urmă se îndrăgostesc. Cum se numește filmul vă rog? Funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sigur nu se numeste asa. Ca sa cuceresti o femeie ai nevoie de mult mai multe sfaturi.

| aditimus a răspuns:

Filmul se numeste Just Friends din 2005

| anonima2617181 a răspuns:

Este film american?