| Stefania_8677 a întrebat:

Buna TPU.De curand am vazut un film dar nu mai stiu cum se numeste stati sa va povestesc poate l-ati vazut si voi si va amintiti cum se numeste.(filmul este cu adolescenti)
Intr-un liceu era o gasca de elevi cica smekheri si isi bateau joc de un copil iar acesta nesupartand toate jignirile s-a sinucis. Dupa sufletu sau a revenit pe pamant si i-a cautat pe toti care i-au facut rau pe unul l-a infipt cu capul in gardlaughing pe o fata si un baiat l-au omarat fetei i-a taiat capul iar baiatului i-a taiat penisulhee hee si tot asa va aduketi aminte dac ati vazut un asemenea film dau funtitza la cel caare imi da raspunsul corect:X::X:X

1 răspuns:
| maryellen91 a răspuns:

Nu stiu dar daca aflii imi spui si mie!