| laXXXXXXme a întrebat:

Buna TPU?

era inainte, pe carton network un desen cu un copil si o mama care i sarbatorea ziua fiiului ei si cand acel copil a suflat in lumanari si el.
isi dorea foarte mult acea jucarie cu bile care acea jucarie cu bile era pentru confruntari cu cei mai mari adversari adica jucaria o tinea in mana si apasa pe un buton din spate si arunca cu bile cand se confrunta cu adversari,?

pe baiat il chema yamato,

sper ca vam facut sa intelegeti cat de cat va rog daca stiti cum se numeste acel desen va rog sa mi-l spuneti!

prmul la raspuns primeste funda?

Răspuns Câştigător
| Shine_1620 a răspuns:

Bidaman

1 răspuns:
| laXXXXXXme explică:

Doamne siine multumesc? de un an intreg il caut mersi inca o data :*