| 47dadi a întrebat:

Era pe cartoon network inainte un desen cu o femeie pe nume doamna Smit (asa cred ca o chema) care avea un copil fara buric. Dau funda pentru cine imi spune cum se numeste desenul.

Răspuns Câştigător
| simpleBoy a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......da77.html. Nu o sa gasesti niciodata in romana, dar aici e cu subtitrare

5 răspunsuri:
| simpleBoy a răspuns:

Saraj Jane Adventures

| 47dadi explică (pentru simpleBoy):

Unde pot vedea in romana si iti dau funda.Promit!

| mihaelabr a răspuns (pentru 47dadi):

Vplay. ro /c/h7ad6jaw/ aici poti vedea serialul ( fara spatiu dupa vplay. si dupa ro)

| simpleBoy a răspuns (pentru 47dadi):

Http://www.desene-animate-online.net/......da77.html. Nu o sa gasesti niciodata in romana, dar aici e cu subtitrare

| simpleBoy a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......da77.html. Si mai9 jos ai toate episoadele

| deadman a răspuns:

The Sarah Jane Adventures