| SaRRaMea a întrebat:

Era parca in sezonul 1 din Pariu cu Viata si a cantat Cristi o melodie foarte faina care se numeste Raphael Tudor - "Personal Jesus" si am gasit melodia asat ep youtube, dar nu am gasit-o in intregime. Adica imi place cum canta si vreau sa o ascult cap coada, nu 54 sec pe youtube( am vazut secventa din serial). Vreau sa ascult toata melodia, cap coada.

si inca o intrebare, si am ajuns la un episod din pariu cu viata, in care Andrei a ramas orb din cauza unor droguri, si vreau sa stiu daca va mai vedea, adica sa nu ramana asa, ca am ramas in suspans si vreau sa stiu.

DAU FUNDA + VOT si va pup anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Daniela03 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Pp1hKllil7o si Andrei va vedea din nou

sper ca te-am ajutat:D

1 răspuns:
| Child a răspuns:

Pai melodia ''Personal Jessus'' nu o gasesti intreaga cantata de Rapha, ci doar originala, iar Andrei va vedea din nou!