| marcelyynoo a întrebat:

Buna tpu.era un film indian, in care o fata s-a indragotit de un baiat dar tatal ei nu o lasa sa stea cu el ca era vagabontlaughing si s-a casatorit cu alt baiat..si dupa mult timp ..la revazut pe baiatul pe care la iubit prima data.ei bine nu stiu cum se numeste filmul ma puteti ajuta.dau funda :*

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Daca era alb/negru asa se si numeste :
Raj Kapoor--->Vagabondul

| myhay181 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AIzbwV7on6Q sigur asta ii(slumdog millionaire)

| myhay181 a răspuns:

Ii un film foarte bunwinking

| JigSawww a răspuns:

Multe filme au genu asta de "actiuni" in el.ce ai spus tu acolo e doar o schema a mai multor filme, ar putea sa fie o multime de filme cu schema aia