| Nils92 a întrebat:

era un serial pe tvr2 dacă tin minte cu un baiat care este transportat din lumea lui in alta lume in trecut si anume într-o lume paralelă, scena s-a intamplat într-o zonă cu stâlpi de energie electrică iar baiatul respectiv a fost in acea zonă unde s-a format o undă de electricitate temporală care l-a transportat în altă dimensiune cu oameni săraci (sateni) care aveau satul într-o pădure. Sătenii nu erau singuri in acea padure trăiau niște creaturi ciudate care îi atacau pe săteni iar tânărul venit din viitor face niște bombe si arunca creaturile in aer, după aceea vin un fel de oameni mai evoluați numiti vrăjitori cu niste nave care zboară cu energie electrica și îl găsesc pe acest tânăr unde sătenii îl acuză că si el ar fi vrajitor.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Spellbinder

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

TVR2, dar în ce an?

| Nils92 explică (pentru floresdemayo):

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Nils92):

Decide-te asupra unui an. happy
Imaginează-ti de cat timp liber ar trebui sa dispun, ca sa caut in fiecare zi ce filme au rulat, pe parcursul a patru ani...

| Nils92 explică (pentru floresdemayo):

Serialul se numeste Spellbinder?

| aditimus a răspuns (pentru Nils92):

Da