| AnonymousSSR a întrebat:

In zona mea unde eu locuiesc, sunt niște stâlpi de electricitate foarte înalți undeva pe la 45-55 înălțime, as vrea sa ma urs sus sa fac o poza, si sa vad cum se vede orașul! big grin si eu din ce știu doar dacă fac contact cu cablul de curent electric, ma curentez! s-0 fac? big grin

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este cea mai proats idee pe care am putut-o auzi!
Niciodata nu te urci pe stalpi electrici, daca nu vrei sa mori electrocutat!

| HLucian a răspuns:

Daca esti troll, sfatul meu este sa o faci (pentru ca stiu ca nu o vei face) Insa daca te gandesti serios la asta, sa stii ca riscurile la care te expui sunt de zeci de ori mai importante decat o poza. Ai doar o viata, zic eu big grin

| ĂlaRău a răspuns:

Ar fi mai bine sa iti cauti alt obiectiv.
Chiar daca nu te electrocutezi, ai putea oricand sa cazi si de la inaltimea aia nu o sa te simti ca si cum ai fi cazut din pat, asta daca o sa mai simti ceva.

| Giorgian2001 a răspuns:

Nu o face.