| NANBia a întrebat:

Erau odată niște desene animate pe Minimax cu un trib de băștinași care trăiau acum mult timp. În rolul principal era un băiețel îndrăgostit de o fată dintr-un trib rival parcă... Fundă cine îmi spune cum se numea!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

O lume disparuta. Poate asta e titlul pe care il cauti.

| NANBia explică (pentru dannyel86):

Nu... Multumesc oricum! :*

| Bogdan_Lucaciu_1992 a răspuns:

Vorbesti despre The Lost World? https://www.google.ro/......ps?/search Funda?

| danielandreibadea a răspuns:

Yacari! (nu sunt sigur daca am scris corect, dar asa se numesc aceste desene!). Fundita?

| NANBia explică (pentru danielandreibadea):

Nu e vorba despre desenele acestea... Multumesc oricum! :*

| dannyel86 a răspuns (pentru danielandreibadea):

Yakari. Nu conteaza cum il scrii, conteaza ca ti-ai amintit de el.